Ekonomický software

[vcex_heading text=”EKONOMICKÉ SYSTÉMY” style=”bottom-border-w-color” inner_bottom_border_color=”#1a72bf” font_size=”20″][vcex_spacing visibility=”hidden-phone”]

Informační systém pro střední, který spolehlivě pokrývá firemní procesy.

[vcex_button align=”right” css_wrap=”.vc_custom_1540884013296{padding-top: 30px !important;}”]Mám zájem[/vcex_button]
[vcex_spacing size=”50px” visibility=”hidden-phone”]
[vcex_spacing visibility=”hidden-phone”]

Proč zvolit ABRA Gen

  • ABRA Gen je ERP systém, který obsáhne každou firemní oblast a přizpůsobí se různým oborům podnikání. Sahá od CRM až po výrobu a poprodejní servis. Může sloužit jako jediný informační systém ve firmě. Nemusíte se zabývat systémovou integrací a výrazně ušetříte na provozních nákladech na IT.
  • ABRA Business Intelligence je unikátní nástroj pro analýzu a vizualizaci firemních dat, který můžete plně provázat s ABRA Gen. Automaticky zpracovává data z ERP systému i dalších zdrojů a názorně zobrazuje relevantní informace, se kterými můžete snadno pracovat.
  • ABRA Gen je plně modulární. Z desítek modulů si můžete vybrat jen ty, které využijete. Celý systém je hluboce provázaný. Změna v jednom místě se ihned projeví v celém systému.
  • ABRA Gen chrání před chybami. Je navržený tak, že v něm lze zpětně dohledat a opravit chybný krok bez narušení aktuálních procesů.
  • ABRA Gen umožňuje rozsáhlou automatizaci firemních procesů. Automatizační server přebere rutinní administrativu, postará se o zálohu dat, rozesílání reportů a další opakované činnosti. Počítá s aktualizací legislativy a hlídá termíny. Šetří čas, který můžete věnovat rozvoji firmy.
  • ABRA Gen přichází se špičkovou podporou. Na systém poskytujeme celoživotní záruku, hotline 12 hodin každý pracovní den a servis do 4 nebo 24 hodin. Náš tým zahrnuje 150 lidí s roky zkušeností z nejrůznějších firem i oblastí.
[vcex_spacing visibility=”hidden-phone”][vcex_heading text=”O Abra GEN”]

Řešení pro střední a velké firmy

ABRA Gen je komplexní ERP systém, který spolehlivě pokrývá firemní procesy středních a velkých firem. Díky desítkám modulů a rozsáhlým možnostem vývoje na míru přináší na jednom místě dokonalý přehled o celé firmě. Podporuje správu a řízení chodu firmy, od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. ABRA Gen díky velké variabilitě nachází uplatnění ve všech odvětvích podnikání.

Zákazníkům přinášíme špičkové technologie. S pořízením ERP ABRA Gen získáte nejnovější softwarové inovace: integrované vlastní řešení Business Intelligence s okamžitou vizualizací dat a rozhraní API, které umožňuje propojit jakékoliv aplikace a zařídit jejich vzájemnou komunikaci.

Informace budete mít k dispozici vždy a všude, třeba i na chytrých hodinkách. Můžete využít několik desítek modulů, kromě standardně dodávaných například CRMvýrobuskladové hospodářstvíBusiness Intelligencee-shop a další funkce. Podívejte se na kompletní seznam modulů, které umíme přizpůsobit přesně vašim potřebám.