Systém ABRA GEN

Komplexní ERP systém

Díky desítkám modulů a rozsáhlým možnostem vývoje na míru vám zajístíme dokonalý přehled o celé firmě na jednom místě. Umožníme vám efektivně spravovat a řídit chod firmy, od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. ABRA Gen díky velké variabilitě nachází uplatnění ve všech odvětvích podnikání.

Špičkové technologie

S pořízením ERP ABRA Gen získáte nejnovější softwarové inovace: integrované vlastní řešení Business Intelligence s okamžitou vizualizací dat a rozhraní API, které umožňuje propojit jakékoliv aplikace a zařídit jejich vzájemnou komunikaci. Informace máte k dispozici vždy a všude, třeba i na chytrých hodinkách.

moduly systému

Využijte desítek špičkových modulů jako CRM, výroba, skladové hospodářství, Business Intelligence nebo e-shop. Moduly umíme přizpůsobit přesně vašim potřebám.

Moduly mají jednotné a intuitivní ovládání, jsou maximálně provázané a umožňují práci ve více agendách současně. Další specializované funkce z oblastí obchodu, výroby, služeb a financí jsou k dispozici v rozšířené verzi systému.

vizualizace dat
skladové hospodářství
GDPR
GDPR
CRM
maloobchodní prodej
prodej
nákup
skladové hospodářství

Videa o informačním systému ABRA Gen

ERP ABRA Gen v 63 sekundách

Seznámení s ERP ABRA Gen

Základní principy ovládání ABRA Gen

Kontkaktujte nás